ПАРИТЕТ-ПРОФІТ - Затишок у вашій оселі!

Телефони (працюємо без вихідних)

0-800-21-69-72 БЕЗКОШТОВНО З МОБІЛЬНОГО, (097) 469-69-72 Приймаємо дзвінки з 8:00 до 20:00 без вихідних

Email

info@paritet-profit.com

Тоновані склопакети

Вікна з тонованими стеклами – цікаве дизайнерське та архітектурне рішення, що додає інтер’єру і зовнішньому вигляду будівель оригінальний зовнішній вигляд і захист від цікавих очей. Крім естетичних цілей, тонування склопакетів забезпечує ефективну сонцезахист, обмежує проходження УФ-променів, оберігає від вигорання предмети інтер’єру. Найпростіша технологія тонування скла – нанесення полімерних плівок. 

Особливості тонованих склопакетів

При тонування «в масі» скло набуває кольору і відтінків в процесі виготовлення – варіння скломаси с   додаванням окислів металів. Таке фарбування забезпечує довговічний результат, стійкий до пошкоджень і   кліматичних впливів. Кольорові скла можуть мати різну світловідбиваючу здатність і процент світлопропускання. Вони відбивають шкідливі промені, але вільно пропускають корисне для людини природнє світло, що робить освітлення і в сонячні і в похмурі дні максимально комфортним і забезпечує додаткову прохолоду.

Зазвичай при виготовленні кольорового скла рекомендується використовувати загартоване скло. Тому розбити кольорове скло складніше, ніж звичайні, а якщо це раптом відбувається – тоноване «в масі» скло розпадається на безпечні осколки без гострих граней. Товщина тонованого скла може становити 4 … 12   мм.

Актуальність установки

Тоновані склопакети найбільш затребувані при будівництві висотних будівель, спортивних об’єктів, торгових комплексів, ділових центрів, а також при оригінальному дизайнерському облаштуванні житлових будинків.