ПАРИТЕТ-ПРОФІТ - Затишок у вашій оселі!

Телефони (працюємо без вихідних)

0-800-21-69-72 БЕЗКОШТОВНО З МОБІЛЬНОГО, (097) 469-69-72 Приймаємо дзвінки з 8:00 до 20:00 без вихідних

Email

info@paritet-profit.com

Вікна

Компанія “Паритет-Профіт” проводить комплекс робіт по виміру, доставки та встановлення металопластикових вікон виробництва REHAU (Німеччина).


Профіль: “REHAU” (Німеччина) система Evro 60, колір білий; Фурнітура: “Maco” (Австрія); Склопакет: однокамерний (4-16-4), двокамерний (4-10-4-10-4), сендвіч-плита (24 мм.) Переваги металопластикових вікон REHAU висока енергоефективність, вони міцні, орієнтовані на майбутнє і пропонують максимальний комфорт. Завдяки підвищеній звукоізоляції вони забезпечують приємну тишу, а завдяки посиленому захисту проти зламу – оптимальну безпеку! Пластикові вікна від компанії “Paritet-Profit” – вигідну пропозицію на всі види вікон і балконів.

1-камерний пакет – 7296 грн
2-камерний пакет – 7696 грн
1-камерний пакет – 7360 грн
2-камерний пакет – 7968 грн
1-камерний пакет – 8688 грн
2-камерний пакет – 9312 грн
1-камерний пакет – 9152 грн
2-камерний пакет – 9888 грн
1-камерний пакет – 9792 грн
2-камерний пакет – 10496 грн
1-камерний пакет – 11408 грн
2-камерний пакет – 12048 грн

Якщо ви шукаєте якісні та надійні пластикові вікна, купити недорого з установкою і всіма підготовчими роботами дану продукцію можна в київській компанії «Паритет-Профіт». Ми проводимо повний комплекс стандартних робіт і процедур по вимірах, доставці, демонтажу старих та встановлення нових металопластикових конструкцій.

Задовольнимо будь-який попит

На нашому сайті кожен покупець може ознайомитися з асортиментом продукції і отримати професійні консультації від фахівців. Ми пропонуємо оригінальні пластикові вікна (Київ) в різних цінових категоріях, які відрізняє висока якість виготовлення і гарантії виробника.

Постійно в наявності:

  • вікна REHAU (Німеччина);

Бажаєте отримати максимум за свої гроші? Німецький бренд REHAU має багаторічну історію і по праву вважається одним з лідерів в своєму сегменті. Вашій увазі будуть запропоновані одне і двокамерні склопакети, армована рама профілю, австрійська фурнітура «Maco».

Переваги та переваги продукції REHAU:

  • найвища енергоефективність;
  • міцність і стійкість до зношування;
  • чудова естетика;
  • максимальний комфорт взимку і влітку;
  • довговічність;
  • максимальна шумоізоляція;
  • взломоустойчивость.

Не варто думати, що Rehau – це варіант для багатих покупців. Сьогодні бренд пропонує як преміум варіанти металопластикових вікон, так і більш економні рішення. Металопластикові вікна купити в Києві в компанії Паритет від відомого бренду Rehau зможе людина з будь-яким рівнем достатку, завдяки продуманій ціновій політиці.

При цьому ви не втратите в якості виробів: як дорогі, так і більш доступні моделі гарантовано забезпечать ваш комфорт в будь-який час року і захистять від несприятливих погодних умов.

Європейська якість, вітчизняні ціни

Який варіант вибрати – справа за вами, зі свого боку ми гарантуємо повну технічну підтримку, забезпечуючи всі роботи і проводячи обслуговування і ремонт при необхідності.