ПАРИТЕТ-ПРОФІТ - Затишок у вашій оселі!

Телефони (працюємо без вихідних)

0-800-21-69-72 БЕЗКОШТОВНО З МОБІЛЬНОГО, (097) 469-69-72 Приймаємо дзвінки з 8:00 до 20:00 без вихідних

Email

info@paritet-profit.com

Нестандартні вікна

Вікна нестандартної форми підкреслюють оригінальність і індивідуальність будинку. Вони виготовляються з попередньо знятими точними вимірами. Фахівці нашої компанії виробляють професійний монтаж нестандартних вікон з урахуванням технічних особливостей конструкції.

Арочні вікна

В архітектурі сучасних споруд часто зустрічаються арочні вікна. Можна сказати, що з нестандартних вікон – цей вид найбільш затребуваний. Вони стають справжньою прикрасою будинку, підкреслюючи його аристократичність. Арочне вікно може представляти із себе, як одну цільну стулку, так і складене вікно з арковими елементами. Термін служби нестандартних вікон багато в чому залежить від його монтажу. Фахівці нашої компанії не просто ознайомлені з усією специфікою виробу, а й мають великий досвід монтажу нестандартних виробів.

Круглі і овальні вікна

Для виготовлення круглих і овальних вікон потрібні дуже точні розрахунки і складні способи виробництва. Радіальні конструкції роблять тільки під замовлення, використовуючи зроблені виміри. Такі вікна бувають глухими або з поворотним механізмом, в залежності їх призначення. Для круглих конструкцій існують певні правила, які стосуються співвідношень вертикальних і горизонтальних сторін, товщини. Наші інженери підкажуть Вам ідеальну конфігурацію конструкції за Вашими розмірами. Встановлені за всіма правилами вікна служитимуть Вам тривалий період.

Багатокутні вікна

Багатокутні вікна відносяться до нестандартних конструкцій, які мають більше чотирьох кутів. За якістю і терміном експлуатації вони не поступаються стандартним вікнам, але при цьому більш різноманітні і оригінальні. Багатокутні вікна використовують для скління офісних будівель і приватних будинків, оздоблення фасадів будівель. При виготовленні таких конструкцій існують деякі обмеження. Для якості і надійності багатокутного вікна, його кути повинні бути не менше 15-20 градусів. Відкривання вікон обмовляється індивідуально, залежно від параметрів конструкції.

Броньовані вікна

Броньоване вікно це склопакет, де кулетривке скло вмонтоване в металеву бронераму. Спеціальні міцні плівки, які використовуються при виробництві кулестійкого скла дозволяють додати склу особливу міцність і перешкоджають утворенню осколків при його руйнуванні.

Броньовані вікна можуть використовуватися як окремі самостійні захисні елементи, що вбудовуються в цегляні або бетонні стіни будівель, такі як касові вікна (в поєднанні з касовим бронелотком), і як зовнішнє захисне скління захищають приміщення з боку вулиці (захисне скління постів охорони). Оздоблення броньованих вікон – високоякісне полімерне порошкове забарвлення.

Протиударні вікна

Протиударна бронеплівка на вікна запобіжить або ускладнить проникнення із зовнішнього боку, при цьому не перешкоджатиме в тому випадку, коли є необхідність вибратися з приміщення через вікно в разі екстремальної ситуації, коли вихід через двері невозможен. Броньована або протиударна плівка на вікна названа так із- за своїх противозломних якостей. При цьому вона підвищує безпеку людей, не даючи склу розбитися від необережного руху і поранити кого-небудь гострими осколками. Також протиударна плівка на вікна може виконувати не тільки захисні функції, але й естетичні, доповнивши зовнішній вигляд приміщення кольором, фактурою або формою.