ПАРИТЕТ-ПРОФІТ - Затишок у вашій оселі!

Телефони (працюємо без вихідних)

0-800-21-69-72 БЕЗКОШТОВНО З МОБІЛЬНОГО, (097) 469-69-72 Приймаємо дзвінки з 8:00 до 20:00 без вихідних

Email

info@paritet-profit.com

Ламінація вікон

Ламіноване вікно – це прекрасне рішення для будь-якого інтер’єру. Велика палітра кольорів плівки дає Вам можливість втілити найсміливіші дизайнерські рішення. Плівка може мати як структуровану поверхню, що імітує натуральне дерево, так і бути однорідного однотонного кольору (червоного, зеленого, синього і т.д.).

Можлива ламінація кольоровою плівкою білих або тонованих в масі ПВХ-профілів. У разі ламінування білого ПВХ-профілю декорується лише його поверхню, а всередині він залишається білим. При виробництві кольорових в масі профілів до складу суміші додаються спеціальні інгредієнти, які надають певний колір ПВХ-профілю. Завдяки цьому навіть при відкритих стулках складно здогадатися, що вікно виготовлене з пластику, оскільки використовується профіль не білого кольору, а темно-коричневого (шоколадного) або карамельного. Вікна будуть виглядати гармонійно, і при відкриванні Вам не буде кидатися в очі різниця кольору торця і решти конструкції. Для того щоб Ваше вікно мало закінчений вигляд також можна заламінувати підвіконня і відкоси.

Переваги ламінованого профілю полягають в його високій стійкості до механічних впливів: високоякісна плівка RENOLIT не вицвітає на сонці, нечутлива до опадів, легко витримує перепади температури від -80 до + 130 ° С.;

Колір профілю

З профілем карамельного або шоколадного кольору ламіновані вікна виглядають більш гармонійно.

Профіль можна ламінувати як з однієї, так і з двох сторін, причому колір плівки може бути різний зовні і всередині. Із зовнішнього боку ламінація віконних рам дозволяє оживити фасад будинку яскравим, незвичайним кольором. Всередині приміщення ламіноване вікно прекрасно впишеться в інтер’єр кімнати.

Різноманіття кольорів і відтінків можуть мати скла, фурнітура та інші складові віконних і дверних конструкцій (підвіконня, відкоси, відливи і т.д.).