ПАРИТЕТ-ПРОФІТ - Затишок у вашій оселі!

Телефони (працюємо без вихідних)

0-800-21-69-72 БЕЗКОШТОВНО З МОБІЛЬНОГО, (097) 469-69-72 Приймаємо дзвінки з 8:00 до 20:00 без вихідних

Email

info@paritet-profit.com

Фурнітура

 

Фурнітура для вікон, представлена в досить великому асортименті на нашому сайті, відрізняється оптимальним співвідношенням ціни і якості. Вона виготовляється провідними світовими лідерами і вражає своєю естетичністю, практичністю, простотою монтажу.

Наша компанія пропонує фурнітуру відомих марок, а саме такі її види, як фурнітура MACO, фурнітура Siegeniа. Вона визнана і користується популярністю у всьому світі, в тому числі і завдяки зручності застосування; дарує комфорт і затишок будь-якому приміщенню – і громадського призначення, і приватним апартаментам, і великого будинку, і маленькій квартирі. Віконна фурнітура, куплена в нашій компанії, стане кращим рішенням.

 

 

Фурнітура SIEGENIA

Європейська фурнітура SIEGENIA відома, як гарантовано надійна – всі деталі розраховані на 20 тисяч циклів відкривання, а це 20 років роботи. Сучасна фурнітура вікна не тільки забезпечує відкривання вікна для провітрювання і повне розорювання. Вікна сьогодні здатні блокувати неправильні дії людини, щоб уникнути поломки, щільніше притискати стулку до рами для більшої герметичності, фіксувати стулку в потрібному положенні. Деякі види фурнітури дозволяють провітрювати приміщення при закритому вікні. Петлі фурнітури SIEGENIA мають втулки з полімерів, які відрізняються високим терміном служби. Механізми мають спеціальне антикорозійне покриття (двошарове). Нижні запори мають компенсатори, що перешкоджають деренчанню стулки при її нахилі.

Віконна фурнітура MACO

Деталі з якісних матеріалів довго служать і забезпечують надійність віконної конструкції і безпеку вашого будинку. Завдяки фурнітурі MACO, вікна мають щільне прилягання стулок протягом усього періоду експлуатації. Фурнітура дозволяє регулювати ступінь притиску стулки, таким чином досягається максимальна звукоізоляція і термоізоляція.

MACO в однаковій мірі підходить для пластикових і дерев’яних вікон. В середньому фурнітура розрахована на 40 тисяч циклів відкриття-закриття. Всі деталі мають захист від корозії – нанесення антикорозійних матеріалів. Для збільшення терміну служби радимо один раз в сезон змащувати фурнітуру спеціальними складами, що зменшують тертя. Вся фурнітура MACO має стропроцентно герметичність і відповідає гігієнічним нормам.