ПАРИТЕТ-ПРОФІТ - Затишок у вашій оселі!

Телефони (працюємо без вихідних)

0-800-21-69-72 БЕЗКОШТОВНО З МОБІЛЬНОГО, (097) 469-69-72 Приймаємо дзвінки з 8:00 до 20:00 без вихідних

Email

info@paritet-profit.com

Енергозберігаючі склопакети

Нікому не секрет що більш 40% тепловтрат вашого будинку доводитися на віконні блоки, а зараз куди НЕ глянь кожне друге вікно – пластикове. Основою пластикового вікна служить – пвх профіль, але він займає не більше 20% всієї площі конструкції, тому основним джерелом догляду тепла з будинку служить – склопакет. Саме завдяки характеристикам склопакета визначається, наскільки затишно і тепло буде взимку у вашій оселі. Завдяки спеціальному покриттю енергозберігаючі склопакети – відмінно пропускають світло всередину приміщення, при цьому утримуючи тепло всередині.

Технологія енергозберігаючих склопакетів

Енергозберігаючі склопакети – при їх виготовленні на скло наноситься спеціальне покриття “іони срібла”   безпосередньо при його виробництві. Дане напилення погано переносить вологу і фізичний вплив, тому це скло встановлює всередину енергозберігаючого склопакета, що не дозволяє виробляти на нього вплив із зовні.

Простір між склом заповнений повітрям або інертним газом. Встановлюється у віконний отвір, ця конструкція являє собою найважливішу частину вікна, оскільки саме вона забезпечує необхідний рівень енергоефективності, шумоізоляції, світлопропускання та інші експлуатаційні характеристики, а отже, і бажаний рівень комфорту.

Переваги енергозберігаючих склопакетів

  1. Не допускають вигорання шпалер і меблів.
  2. У літню спеку, зберігає прохолодний мікроклімат.
  3. У зимові холоди, не випускає тепло з приміщення.
  4. Енергозберігаючі склопакети не допускають утворення конденсату.
  5. Продовжують корисний термін служби фурнітури.