ПАРИТЕТ-ПРОФІТ - Затишок у вашій оселі!

Телефони (працюємо без вихідних)

0-800-21-69-72 БЕЗКОШТОВНО З МОБІЛЬНОГО, (097) 469-69-72 Приймаємо дзвінки з 8:00 до 20:00 без вихідних

Email

info@paritet-profit.com

Заміна склопакетів в Києві

Якщо порівнювати таку популярну металопластикових конструкцій, як склопакет, з традиційними дерев’яними рамами, то переваги і гідності продукту сучасних технологій очевидні. Це досить надійне і довговічне виріб, виконаний з використанням якісних матеріалів на новітньому обладнанні.

У той же час, різні умови експлуатації, відсутність необхідної профілактики, неправильна установка і інші чинники можуть призвести до зниження функціоналу віконних і дверних склопакетів.

Трапляються ситуації, коли власник хоче замінити старі склопакети поліпшеними моделями з підвищеною теплоізоляцією, з функцією енергозбереження, з вбудованими дитячими замками і так далі. Крім того, вас може не влаштовувати робота фурнітури – це також може служити приводом для заміни.

Пропозиція від професійної віконної компанії

Звертаючись до фахівців нашої компанії, ви отримуєте комплексний професійний підхід до вирішення вашої проблеми зі склопакетами. Кваліфіковані майстри з великим стажем швидко з’ясують причину несправності, а також оперативно проведуть заміну розбитого скла в Києві і області.

Необхідно поліпшити енергоефективність? Допоможе зміна старого склопакета на більш функціональний (двох або трикамерний) варіант, а також спеціальне напилення на скло. В асортименті нашої компанії енергозберігаючі та мультифункціональні склопакети від найвідоміших брендів.

Серед переваг співпраці – максимальний асортимент, доступні ціни, оперативні терміни заміни (від 3 до 5 робочих днів). При необхідності ви можете задати будь-які питання, що цікавлять вас питання і отримати професійні консультації щодо переваг того чи іншого виробу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *