ПАРИТЕТ-ПРОФІТ - Затишок у вашій оселі!

Телефони (працюємо без вихідних)

0-800-21-69-72 БЕЗКОШТОВНО З МОБІЛЬНОГО, (097) 469-69-72 Приймаємо дзвінки з 8:00 до 20:00 без вихідних

Email

info@paritet-profit.com

Кольорові пластикові вікна

Якщо ви завжди шукаєте способи виділятися на тлі інших і не втрачати властивою вам оригінальності, якщо стиль вашого інтер’єру грає велику роль для естетичного сприйняття, зверніть свою увагу на ексклюзивні варіанти кольорових пластикових вікон і балконних блоків.
Стильно, екстравагантно, ефектно і продуктивно
Сьогодні багато виробників йдуть назустріч побажанням покупців, пропонуючи продукцію в будь-якому кольорі на вибір. При цьому також є можливість замовити ламінацію з текстурою матеріалу: навіть на дотик конструкції буде ідеальним продовженням загального стилю приміщення.
Варіантів ламінації віконних блоків безліч, в тому числі під найвідоміші природні матеріали, цінні породи дерева або просто в яскраві і соковиті кольори. Технологія досить проста і перевірена часом, вона включає в себе наклеювання спеціальної термічної плівки з нанесеним малюнком або принтом.
Внутрішня і зовнішня ламінація
Ви можете замовити різні варіанти ламінації: внутрішню, зовнішню або двосторонню. Це дає можливість яскраво висловитися на тлі стандартно оформлених балконів сусідів і внесе струмінь свіжості в ваш інтер’єр і екстер’єр балкона.
Крім того є можливість ламінування в масі, коли весь ваш склопакет з ПВХ матиме рівномірне забарвлення по всій глибині матеріалу. При цьому гарантується збереження всіх характеристик профілю.
Сьогодні одними з найбільш затребуваних типів ламінації є варіанти, що імітують забарвлення і структуру натуральних цінних порід дерева. Зовні ваші вікна будуть практично не відрізняються від дерев’яних, але при цьому обійдуться вам значно дешевше. При цьому характеристики таких виробів багато в чому будуть перевищувати аналогічні у оригінальних варіантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *