ПАРИТЕТ-ПРОФІТ - Затишок у вашій оселі!

Телефони (працюємо без вихідних)

0-800-21-69-72 БЕЗКОШТОВНО З МОБІЛЬНОГО, (097) 469-69-72 Приймаємо дзвінки з 8:00 до 20:00 без вихідних

Email

info@paritet-profit.com

Що потрібно враховувати при склінні балкона

Начебто все просто і не вимагає окремих консультацій, тим більше, що ними завжди можуть поділитися виконавці, але врахувати всі дрібниці все одно важко.

Наприклад, деякі, незважаючи на поради, вирішують обійтися без функції провітрювання, яка робить замовлення трошки дорожче. Мотивація при цьому така – старі дерев’яні вікна не відкривалися на провітрювання, і все було добре. Тим часом відкриті навстіж двері можуть голосно плескати при поривах вітру, стукатися про розташовані на балконі предмети і навіть розбити скло.

Щоб було комфортно і надійно

Якщо ви хочете потім утеплити стелю або обшити його пластиком, то потрібно залишити для цього місце, вільне від відкривання стулок.

Варто потурбуватися про зручний миття не відкривати вікон. Доступ повинен бути до самого краю, і краще, щоб до нього можна дотягнутися рукою. Це теж здається простим рішенням, але практика показує, що багато хто просто забувають про нього. Тому що ремонт сам по собі справа клопітка, і в суєті можна навіть не подумати про такі зрозумілих речах.

Якщо квартира розташована в такому місці, де не буває сильних поривів вітру, то розсувні системи є хорошим рішенням. Вони економлять простір і усувають різні незручності, пов’язані з відкриванням вікон. Якщо ж можливий вплив сильних вітрів, то варто задуматися. Так, прочинені вікна не ляскають, але трястися можуть грунтовно, викликаючи ваше занепокоєння. Тим більше, що бувають випадки, коли стулки просто виносилися вітром і падали вниз. Це, звичайно, при недбайливому виконанні замовлення виконавцем, але чи варто вам турбуватися про якість вашої конструкції при кожному пориві – вирішуйте самі.

Якщо хочете зробити балкон з виносом, то потрібно знати, що це істотно збільшить навантаження на конструкцію. Якщо є підозра, що балкон не витримає цього, краще від такої затії відмовитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *