ПАРИТЕТ-ПРОФІТ - Затишок у вашій оселі!

Телефони (працюємо без вихідних)

0-800-21-69-72 БЕЗКОШТОВНО З МОБІЛЬНОГО, (097) 469-69-72 Приймаємо дзвінки з 8:00 до 20:00 без вихідних

Email

info@paritet-profit.com

Вікна металопластикові від «Паритет Профіт»

Незважаючи на те, що металопластикові вікна вже давно міцно влаштувалися в наших будинках, офісах і інших житлових приміщеннях, багато хто все ж вважають, що вони мають необгрунтовано високі ціни.

Однак це глибока помилка, оскільки ПВХ конструкції – абсолютно не витратне задоволення, яке, до того ж окупається в буквальному сенсі слова за один рік. Адже встановивши їх, ви не тільки прикрашаєте свій інтер’єр, але ще і позбавляєте своє житло від надходження зовнішньої пилу, шумів, а також зберігаєте тепло в кілька разів завдяки особливості складання цих конструкцій.

Також при виборі пластика необхідно звернути пильну увагу не тільки на ціни, але і на якість, адже саме від цієї характеристики залежить те, наскільки надійно буде захищена ваш будинок. Можна з упевненістю говорити, що коли саме вікна металопластикові прикрашають вашу квартиру, то це не просто прикраса, а ваш надійний захисник і підмога в створенні затишного і теплого житла на довгі роки.

Ціна і якість

І також помилково думати про те, що, вибираючи найдорожчі ПВХ вироби, ви купуєте обов’язково високу якість. Наприклад, деякі компанії просто прагнуть заробити більший прибуток, пропонуючи клієнтам товар, який не відповідає висунутим характеристикам.

Однак є й винятки, саме до таких і можна віднести компанію «Паритет Профіт», яка працює в цій ніші досить успішно вже більше десятка років і пропонує виключно високоякісну, перевірену часом металлопластиковую продукцію, виготовлену на власних виробничих потужностях на базі німецького профілю Rehau.

Вся команда цієї компанії є високопрофесійними співробітниками, які щодня докладають максимально можливих зусиль, щоб створити у вашому будинку затишок і комфорт на довгі роки. Якщо ви хочете замінити старі, які відслужили своє, дерев’яні вікна на вікна металопластикові, то ми з величезним задоволенням готові стати вашим надійним партнером, і забезпечити вас надійною і високоякісною продукцією.

Ми виробники

Також для кожного покупця буде приємним ще і той факт, що вікна металопластикові, ціна на які формується нашою компанією, є не розкішшю, а цілком доступним придбанням для всіх бажаючих. Оскільки наша компанія є прямим виробником, то ми завжди можемо підібрати для вас рішення, яке однозначно стане прийнятним.

Існують варіанти придбання продукції стандартних розмірів, але є і варіант, коли ви замовляєте вікна металопластикові під свій індивідуальний проект. Високотехнологічне обладнання впорається з будь-якого поставленого завдання, забезпечивши при цьому стандартно висока німецька якість.

Тільки у нас ви завжди зможете стати учасником різноманітних акційних пропозицій, які регулярно пропонує наша компанія. Також у нас розроблена спеціальна система лояльності для наших постійних клієнтів і система гнучких знижок для тих, хто звернувся до нас вперше.

Наші клієнти отримують тільки якісний товар за доступними цінами. «Паритет Профіт» – це ваш надійний партнер в будь-якій ситуації за доступними цінами в комплексі з винятковим сервісом, а також вибором найбільш вигідного способу доставки і оплати.

Наше ім’я – гарантія якості

Металопластикові вікна, які виробляються і продаються компанією «Паритет-профіт», мають найвищу якість і дуже доступні, дійсно демократичні ціни. Наша продукція відома і ми зберігаємо наш імідж солідної компанії, що має високий статус на ринку. Ми цінуємо кожного клієнта, для нас немає неможливого в створенні максимально якісного сервісу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *