ПАРИТЕТ-ПРОФІТ - Затишок у вашій оселі!

Телефони (працюємо без вихідних)

0-800-21-69-72 БЕЗКОШТОВНО З МОБІЛЬНОГО, (097) 469-69-72 Приймаємо дзвінки з 8:00 до 20:00 без вихідних

Email

info@paritet-profit.com

Пластикові вікна ціна

«Паритет Профіт» – це компанія, яка існує на вітчизняному ринку вже більше десятка років, і за час своєї невтомної діяльності показала досить високу результативність в області продажів металопластикових вікон, фурнітури до них та інших виробів з ПВХ на базі німецького профілю Rehau.

Такі показники стали можливі завдяки наявності власних виробничих ліній і, як наслідок, можливості постачати пластикові вікна, ціна на які вигідно відрізняється від більшості конкурентів. Так, металопластикові вікна в Києві, ціна на які постійно змінюється в більшості дилерських компаній в залежності від сезону, у нас залишається або незмінною, або, навпаки, знижується за рахунок проведення різного роду акцій. Така наша стратегія дозволяє «Паритет Профіт» досить впевнено лавірувати в нескінченному океані металопластикових виробів, представлених на вітчизняному ринку і мають різні цінові категорії. Ми не женемося за максимальною вигодою, а воліємо віддавати нашу продукцію за реальною ціною, щоб відповідати своєму іміджу доступною для всіх компанії.

Пластикові вікна ціна.

Наша компанія «Паритет-Профіт» працює на ринку понад десяти років. Ми позиціонуємо себе як фірма, яка в першу чергу піклується про свій імідж. Турбота про людей, про якість своєї продукції, про своєчасне гарантійному обслуговуванні – це головні наші правила, які склалися за час нашої діяльності на ринку. Наша репутація важливіша, ніж теперішня вигода. Ми завжди відповідаємо за якість і за взяті на себе зобов’язання.

Пластикові вікна, ціна на які у нас стартує з позначки 1400 гривень і вище – це цілком прийнятний варіант для всіх верств населення абсолютно будь-якого достатку. Особливо, якщо мова йде про дійсно якісному німецькому профілі Rehau. Крім того, ми постійно прагнемо до вдосконалення, тому пропонуємо нашим клієнтам гнучку систему знижок, цікаву програму лояльності і регулярні акційні пропозиції, щоб їм постійно хотілося до нас повернутися і рекомендувати нас всім своїм товаришам і друзям, як надійного і досить вигідного партнера для довгострокового співробітництва .

Індивідуальний підхід.

Також ми завжди дотримуємося вже усталеним в нашій компанії традиціям і пропонуємо виключно персональний підхід, незалежно від обсягів, умов і вимог. Для нас немає нерозв’язних завдань, а це означає, що ми не боїмося труднощів і готові з ними боротися до переможного кінця. Ми виробляємо виключно якісні пластикові вікна. Ціна на всю нашу продукцію дуже лояльна. Ще раз відзначимо той важливий факт, що наша компанія є виробником. Ми не дилери, які не продавці. Ми не залежимо від сезону. Ми повністю контролюємо весь цикл, починаючи від закупівлі комплектуючих деталей і виробництва вироби, до формування ціни, установки і гарантійного обслуговування всього нашого найширшого асортименту продукції.

Клієнти – це наше майбутнє

«Паритет Профіт» – це не просто компанія, це моноліт, який здатний встояти перед будь-якими випробуваннями і гідно витримувати будь-яку конкуренцію, щоб дарувати своїм клієнтам високоякісну продукцію за однозначно демократичними цінами в будь-який час року, незважаючи на нестабільність курсів валют і інші особливі обставини. Ми не виробляємо пластикові вікна, ціна на які не по кишені населенню.

Наша продукція доступна всім. І в той же час, ми ретельно витримуємо в виробничому циклі найвищу якість кожної операції, що не втомлюємося стежити за якістю комплектуючих матеріалів, оскільки знаємо, що наше ім’я стоїть цих зусиль. Найвища репутація нашої компанії, якій ми досягали довгі роки, зобов’язує нас тримати підняту нами планку відмінної якості і невпинної турботи про благополуччя наших клієнтів на відповідному рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *