ПАРИТЕТ-ПРОФІТ - Затишок у вашій оселі!

Телефони (працюємо без вихідних)

0-800-21-69-72 БЕЗКОШТОВНО З МОБІЛЬНОГО, (097) 469-69-72 Приймаємо дзвінки з 8:00 до 20:00 без вихідних

Email

info@paritet-profit.com

Як відбувається виробництво пластикових вікон

Кожен з нас знає про переваги пластикових вікон. І якість їх багато в чому залежить від методики виробництва. Проаналізуємо його основні моменти в більш простій і зрозумілій формі.

Безпосередньо перед процесом складання металопластикових вікон слід підготувати всі початкові матеріали. Стрижень кожного металопластикового вікна не що інше, як ПВХ-профіль. Профіль ріжеться на частини певної довжини, що відповідають параметрам майбутнього вікна. В подальшому ці частини будуть застосовані для виготовлення стулок, рам, інших компонентів.

Міцність металопластикові вікна надається з допомогу спеціального, допоміжного армуючого профілю (арматури). Його, як і ПВХ-профіль, нарізають на частини заданої довжини за допомогою спеціально призначеного для цього інструменту. Підготовлена арматура вставляється в пластиковий профіль. Таким чином, вікно отримало необхідну міцність.

Наступний етап виготовлення вікон з металопластику – фрезерування. Суть його полягає в проробляє в ПВХ-профілі необхідних отворів. Ці водостічні отвори роблять для видалення конденсату. Дана процедура проробляється за допомогою фрезерних верстатів і фрези.

Для того, щоб працювали рухомі частини вікон, а також для їх привабливого вигляду потрібно фурнітура. Попередньо, перед установкою фурнітури в ПВХ-профілі робляться потрібні пази і отвори.

Що ми маємо? Всі елементи готові! Тепер потрібно зібрати їх в одну конструкцію – в наше металопластикове вікно. Зварює всі наявні деталі в готову раму. Але назвати цей виріб остаточним поки складно, так як воно має зовсім непримітний вид. Напливи, які залишилися після зварювання, ось причина такого виду. Якщо їх не видалити, вікно буде погано функціонувати. Зачистка всіх швів і кутів після зварювання – необхідний етап виготовлення вікон.

Пластикова рама в повній готовності. Бракує скла! Нарізка скла заданого розміру – перший етап виготовлення склопакета. Фіксація скла в дистанційній рамці – другий етап. Далі на цю рамку накладають друге скло. Опресовування – завершальний етап.

Далі ще один важливий момент – закріплення фурнітури в підготовлені нами отвори і пази. Стулки збирають в раму безпосередньо на цьому етапі. Тестом на міцність перевіряється вся фурнітура.

Все, – наше вікно повністю готово! Залишається лише тільки встановити його в будинку або квартирі клієнта. За допомогою дюбелів рама кріпиться у віконному отворі. Вільне простір між стіною і закріпленої рамою заповнюється монтажною піною. Далі прикріплюється відлив і підвіконня. Завершальний штрих: зробити відкоси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *